День клієнта компанії «Сузір’я»

У 2019 році ми запустили новий, сучасний формат – «День Клієнта компанії Сузір’я», який для Вашої зручності проводимо у різних регіонах.

Перший досвід виїзного Дня Клієнта відбувся  9 – 10 листопада у м. Київ. Ми дякуємо нашим партнерам з Києва, Житомира, Вінниці, Чернігова, Черкас, хто зміг цей час провести з нами.

Наступна зустріч була організована для клієнтів південного регіону. Вона пройшла в Одесі 17 січня 2020 р. і була сповнена місцевим колоритом. Надзвичайна активність учасників та велика кількість запитань підтвердили нашу впевненість у доцільності таких заходів.Тому, вже через місяць ми провели чергову зустріч. Цього разу, зі щирою гостинністю і по-дружньому, нас приймало місто Львів. Програма була насиченою: встигли торкнутися багатьох питань, а тем для обговорення вистачило і для офіційної частини, і для бесід за філіжанкою кави.

Основний акцент наших зустрічей – це діалог між командою компанії та клієнтами. Ми прагнемо поділитися з Вами максимумом актуальної інформації, знайомимо з нашою історією, презентуємо новинки та спеціальні пропозиції для клієнтів.
Традиційною частиною програми є тренінг з анатомії лідерства. Його проводить міжнародний експерт і президент International Research University (США – Україна) Сергій Стужук.

Ці зустрічі у невимушеній атмосфері є найціннішими, бо ми працюємо саме для Вас, дорогих нашому серцю клієнтів!