«Сузір’я» у конгресі USAVA ОНЛАЙН 2020


В останні дні травня відбувся перший Міжнародний онлайн конгрес з ветеринарної медицини USAVA-VNAU 2020. Його дивилися в усьому світі. Кількість учасників перетнула позначку в 4 000. Режим онлайн значно розширив географію. «Відвідали» конгрес учасники з 36 країн, вперше були слухачі з Ізраїлю, Фінляндії, Нідерландів, Азербайджану, Киргизстану та з території Кайманових островів.

Компанія «Сузір’я» стала генеральним партнером конгресу USAVA ОНЛАЙН 2020. Наші фахівці підготували та провели 5 різнопланових лекцій. Спочатку слухачі розбиралися в необхідності нутрітивної підтримки організму котів на різних етапах життя. Виявилося, що відмінно допоможуть у цьому пасти від Expert Line GimCat. Наступною цікавою темою стали органічні знищувачі запахів і плям Nature’s Miracle від бренду 8в1. Експеримент з демонстрацією виведення плям від червоного вина засобами Nature’s Miracle дуже сподобався слухачам.

Ще ми розповіли, як за допомогою вітамінів Canina підтримати чи покращити стан шкіри та шерсті у домашніх тварин, познайомили з лінійкою кормів Brit Veterinary Diet і розглянули всі переваги ветеринарних препаратів ProVet.

Крім програми Zoom, трансляції проходили в YouTube і Facebook.

Ми успішно та із задоволенням попрацювали у новому форматі й вдячні усім учасникам і організаторам конгресу.