«Сузір’я» представляє Україну на International Pet Conference

International Pet Conference – подія, що завжди викликає особливий інтерес. ЇЇ учасники – провідні гравці європейської зооіндустрії – збираються, щоб поділитися досвідом і презентувати свої ідеї.

В жовтні 2016 р. форум зібрав більше 180 делегатів з 20 країн світу. Першим виступом стала презентація Кеті Вітам, аналітика з компанії Mintel. Вона познайомила учасників з новими міжнародними тенденціями бізнесу для домашніх тварин.

Поділилися своїми стратегіями успіху Душан Плачек – власник й генеральний директор Plaček Group і Торстен Тоеллер – засновник та власник Fressnapf.

Але найголовнішою подією для нас став виступ Поліни Кошарної – генерального директора компанії «Сузір’я». Вона поділилася своїми враженнями: «Реакція аудиторії була приголомшлива, в Україну вірять! У нас все вийде!»

А видання petworldwide.net, підводячи підсумки International Pet Conference, говорить про те, що виступ Поліни чекали з особливим інтересом: www.petworldwide.net/pet-worldwide/pet-worldwide-single/article/the-sector-meets-in-barcelona/

Ми пишаємося тим, що змогли відкрити світу ще одну грань України!