Презентація нової колекції одягу для собак від ТМ “Pet Fashion”

18 серпня у Харкові відбулась неперсічна подія моди – презентація нової колекції одягу для домашніх тварин “Осінь – зима 2020/21”, що представила колекцію відомого українського бренду Pet Fashion.  

ТМ Pet Fashion – виробник сучасного, зручного та стильного одягу для домашніх тварин. Бренд входить в групу компаній “Constellation”, з ініціативи якої було організвано захід.

Власники компанії Олексій та Поліна Кошарні сприяють розвитку вітчизняної індустрії моди для чотирилапих друзів. Вони перші в Україні почали виробництво одягу та іншої текстильної продукції для домашнії тварин. За 10 років бренд Pet Fashion випустив декілька сот моделей. Кожний рік на ринок виходять нові колекції одягу та аксесуарів на кожен сезон. З 2010 року продукція Pet Fashion вийшла на міжнародний ринок та почала експортуватися спочатку в країни-сусіди, а пізніше в довгострокові зарубіжні країни.  

З ініціативи засновників бренд Pet Fashion піднявся на новий рівень та почав розвиватися у двух напрямках. Створена активна лінія Pet Fashion Active – практичний, легкий в догляді одяг для прогулок та подорожей, а лінія Pet Fashion Trends – стильний костюм для четвероногих модниць. Колекція осіннього та зимового одягу Pet Fashion Trends  була представлена на самому показі мод.
Джерелом натхнення для створення колекції став космос. Адже наша планета – це маленька частина величезного всесвіту, тайни якого люди намагаються пізнати не одне тисячоліття. Останні роки нові технології дозволяють дізнатися більше про космос та ця тема викликає великий інтерес широкому загалу. Не дарма одним з найобговорюваніших подій став запуск космічного кораблю Ілона Маска Crue Dragon.
Дизайнери та технологи розробили унікальні ліки для цієї колекції, які враховують особливості статури собак різних порід. Сучасна обробка текстилю, вишивка компьютера, аплікації та накатки активо використовуються у виробництві. У цілому над створенням одягу для домашніх тварин працюють близько 100 висококваліфікованних спеціалістів. 

Відрізняючі особливості, що поєднують у собі всі моделі космічної коллекції осінь / зима 2020 – це кольорова гамма, яка поєднує у собі кольори землі та неба, передові фасони, створені з останніми модними тенденціями. Використовуються стильні якісні аксессуари, декор та світловідбиваючі елементи. Кожна модель підкреслює індивідуальність улюбленця, його характер, перетворює його на справжню зірку.

Слідкувати за новинами бренду Pet Fashion можна на сайті pet-fashion.com ua та у соціальних мережах: Facebook http://facebook.com/petfashion.tm
та Instagram http://instagram.com/petfashion_tm