Участь компанії «Сузір’я» у виставках «Золоті ворота-2020» та «Україна-2020»

29 – 30 серпня 2020 р. в Києві пройшли Міжнародні виставки собак усіх порід «Золоті ворота-2020» та «Україна-2020», які були організовані та проведені Кінологічною Спілкою України. Компанію «Сузір’я» на цих заходах представляла наша команда професіоналів. 

Організатори дотримувались вимог карантину, тому бути присутніми на виставках змогли тільки учасники зі своїм супроводом. Та обмеження у кількості відвідувачів не зіпсувало атмосфери свята. 

Піднесений настрій панував і на нашому стенді, де всі охочі мали змогу отримати експертну консультацію і придбати продукцію брендів: Brit Mini, Brit Premium, Brit Care, Carnilove, Canina, ProVET, FURminator. Мегазнижки на товари для грумінгу порадували багатьох відвідувачів, а чотирилапі гості смакували ласощами та раділи подарункам.

Компанія «Сузір’я» активно долучилась до спонсорства мононопродних рингів. Наш бренд Brit Premium проспонсорував учасників рингу акіта й кане-корсо, а Brit Mini та Carnilove забезпечили подарунками мінікрасунчиків: ши-цу, шпіців та шотландських тер’єрів.Ми вітаємо усіх переможців і продовжуємо працювати, щоб українські песики й надалі змогли захоплювати світ своєю красою.