Шукай свого з благодійним фондом Happy paw!

Друзі потрібні всім. Веселі, з достатнім запасом терпіння, надійні. У справжнього друга завжди знайдеться час, щоб вислухати тебе, він прокинеться до схід сонця, щоби гайнути з тобою на пробіжку чи залюбки складе компанію для перегляду улюбленого шоу. Та не всім щастить зустріти найкращого приятеля. Тому потрібного шукати його самим.

А місце, де можна познайомитися з вірним товаришем, вам підкаже благодійний фонд Happy paw. Ця організація, яка з 2012 року допомагає безпритульним тваринам і притулкам по всій Україні та пропагує гуманне й відповідальне ставлення до чотирилапих.

Сайт фонду є платформою, де кожен може обрати пухнастого улюбленця або розшукати власників знайденої тваринки.

Обравши чотирилапого з притулку, ви подаруєте йому дім, а собі – радість спілкування з вірним другом. До того ж, доросла тварина – уже сформована особистість зі своїм характером, звичками й поведінкою. Тут не потрібно гадати «що з нього виросте» – досить однієї зустрічі, щоби зрозуміти, свої ви чи ні, домосіди чи бігуни, любите поспілкуватися або повалятися в ліжечку.  

Ми приєднуємося до ініціатив Happy Paw! Дякуємо їм за шанс, наданий безпритульним тваринам і за можливість зустріти вірного друга!

Закликаємо не відкладати важливі рішення на потім! Заходьте на сайт happypaw.ua чи приєднуйтеся до спільноти у Фейсбук @HappyPawFund або Інстаграм @happy_paw . Адже у кожної домашньої тваринки повинен бути свій дім.