Допоможемо чотирилапим знайти новий дім!

Кожного дня наша компанія росте, розвивається, стає ще досвідченішою, і, водночас, відповідальнішою. Так зростає й наша соціальна свідомість, адже коли ми говоримо, що працюємо, щоб підвищувати культуру догляду за домашніми улюбленцями, то розуміємо – є чотирилапі, які, насамперед, мріють про власний дім і люблячого господаря.

Щоб допомогти таким песикам і котикам, наша компанія звернулася до благодійного фонду Happy Paw, де й зустріла однодумців. Маючи спільні погляди в багатьох питаннях, наша співпраця давно переросла в дружбу. Й ось уже разом з ними, майже рік, допомагаємо притулкам домашніх тварин з усієї України.

Нещодавно наша компанія перейшла на новий рівень. Тепер разом з проектом «Здоровий старт», в якому ми заохочуємо нових власників «усиновлених» тварин подарунками, необхідними для кожного, хто має чотирилапого, наша компанія посилює підтримку притулкам домашніх тварин. Тепер компанія «Сузір’я» на регулярній основі передає благодійному фонду Happy Paw:

  • корми для котів і собак;
  • препарати для дегельмінтизації та від ектопаразитів;
  • товари для догляду за домашніми вихованцями;
  • фінансову підтримку.

Крім цього, ми долучаємося до виховання у суспільстві свідомості та самовідповідальності перед братами нашими меншими. Як? Наша компанія приєдналася до освітнього проекту «Біоетика», де разом із партнерами з MasterZoo будемо створювати освітні відеоматеріали та працювати над розробкою дитячої настільної гри. Ми робимо це для того, щоб відомий вислів: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» став для українців не просто гарною фразою з відомого твору, а й частиною свідомості кожного.