Збори «Об’єднання зообізнесу України» в 2021 році

1 жовтня Громадська Спілка «Об’єднання зообізнесу України» провела виїзне засідання в м. Одеса. Це були щорічні збори, де підводилися підсумки COVID-періоду для зообізнесу та обговорювалися очікування від нової реальності. У заході взяли участь 52 члени спілки.
Модератором зборів виступила Голова Наглядової ради — Потапова Тетяна Миколаївна.
До уваги учасників була представлена насичена програма, візуалізовані експозиції новинок від компаній «Біоприм», «Органіка», «Еланко», Collar Company та бренду Savory. Серед спікерів заходу — Тетяна Потапова, Поліна Кошарна, Юрій Синиця, Анастасія Стайнікова, Олег Авдєєнко, Оксана Манько.
Крім «нової нормальності» йшла мова про:
• продаж рибок у зоомагазинах — фейки, ілюзії та три беззаперечних переваги;
• постачання риби у відповідності із законодавством;
• тенденції в риборозвідництві;
• як, завдяки грумінг-салону, підвищити рейтинг зоомагазину;
• про кадри, емоції та інвестування в якість.
«Об’єднання зообізнесу України» та його учасників не зупинили труднощі минулого періоду, вони і далі продовжили працювати, розширювати асортимент, відкривати нові торгові точки, за що й були відзначені спеціальними нагородами:
1) Компанія «Suziria» в номінації «Криза – час можливостей» отримала нагороду за ризики в COVID-кризу – нові проєкти, рітейл-успіхи.
2) Компанія «PETimpex» – «За розширення спектру товарів в COVID-кризу».
3) Компанія «Шиншилка» – «За вклад у підготовку професійних кадрів».
4) Zoomania була відзначена в номінації «За професіоналізм у розвитку зоорітейлу» із залученням додаткових сервіс.
5) Collar Company в номінації «Нові виклики – нові відкриття» отримала нагороду «За нові досягнення та відкриття в COVID-кризу» та «Соціально найвідповідальніша компанія».
6) Артеменко Олексій Олександрович в номінації «Криза – час нових рішень» був відзначений за нові рішення для зоороздрібу в COVID-кризу.
7) Компанія “Лорі” стала переможцем номінації «Стабільність та професійність».
8) Компанія «Скай-Плюс» в номінації «Професійність у розвитку зоорітейлу» була нагороджена за поєднання магазинів, салонів, клінік.
9) Авдєєнко Олег Вікторович в номінації «Проєкт року – Зооцентр «Ковчег»» отримав нагороду за унікальність у розвитку зоорітейлу та акваріумістики.
10) Грумінг-салон «Иная красота», Ганна Черкашина в номінації «Активність та професійність» були нагороджені за активну участь у розвитку грумінг-шкіл, колегіальну допомогу.
11) Zooprofi переміг в номінації «Амбасадор розвитку зообізнесу» в складний COVID-період.
Це був непростий рік, але любов до домашніх вихованців не дозволила нам збавити темп, не збираємося ми його збавляти й надалі!
Дякуємо всім учасникам за відкритість спілкування та тепло зустрічі!