PETZOO Eurasia 2021

З 21 по 24 жовтня в Istanbul Expo Center пройшла 8 Міжнародна спеціалізована виставка зоотоварів PETZOO Eurasia. Вона розгорнулася на площі орієнтовно 30 тис м². За останні 10 років участь у PETZOO Eurasia взяли понад 650 компаній, а кількість відвідувачів за все існування цього заходу вже перетнула позначку у 200 тис. чоловік.
Хочеться поділитися своїми враженнями після відвідин цьогорічної виставки. Перше, що запам’яталося — вражаючі стенди. Вони просторі, багато рухливих елементів і відеоконтенту, з масивними креативними банерами, мультяшними елементами, збільшеними макетами продукції. Ексклюзивності стендам надавали незвичні дизайни: «будинок у будинку», оригінальні перегородки.
Також, виставка запам’ятається цікавими експозиціями, як, наприклад, експозиція птахів від Турецької федерації канарок, експозиція гупі. А ось аквасектор був представлений мало. Із цікавинок ще були проведені: виставки собак і котів, аджиліті шоу, танці із собаками, шоу та семінар від пошуково-рятувальних клубів, семінар із розведення та утримання акваріумних і ставкових риб.
Хочеться окремо виділити одну активність, адже ми безпосередньо до неї причетні. Мова йде, звичайно ж, про Grooming Show від Української асоціації грумерів «Сузір’я».
Формат проведення виставка лишився традиційний — офлайн.
Наша команда надихнулася такою мегаподією, зарядилася позитивом і вже готова дивувати вас новими ідеями.