Zoomark International – 2021

З 10 по 12 листопада в Болоньї проходить міжнародна виставка зоотоварів ZOOMARK-2021. Вона, після вимушеного тайм-ауту, масштабно повернулася до роботи й зайняла рекордну для себе площу — 55 000 м², де розмістилося 450 експонентів із 39 країн. Наша компанія також є учасником цієї події. «Сузір’я» на виставці представляє бренд Special One. Поки відвідувачі захоплюються нашими кормами для птахів і гризунів, ми трішки розкажемо про саму виставку.

  • Вражає велика кількість (більше 400) новинок.
  • Основний тренд 2021 року — екологічність, використання природних матеріалів і відновлювальних ресурсів для виробництва зоотоварів.
  • Новий тренд — здоровий спосіб життя. На виставці представлено багато вегетаріанських кормів і ласощів, адже усе більше власників тварин пропонують своїм улюбленцям продукти, обрані згідно з власним способом життя.
  • Із цікавинок — Slow feed plate. Це посуд для котів і собак, який дозволить контролювати харчування та попередить систематичне переїдання.

Виставка Zoomark дає чітке розуміння, що гармонія із навколишнім середовищем та свідоме виховання улюбленців — ключові тези найближчих років. А це значить, що наша компанія працює в правильному напрямку!