На світові події разом з Українською асоціацією грумерів “Сузір’я”!

Колективна участь 6 грумерів від України (Ганна Черкашина (м. Харків), Олена Каббура (м. Луцьк), Олександра Попова (м. Київ), Оксана Пулінець (м. Дніпро), Світлана Краско (м. Київ), Ольга Глущенко (м.Харків) в міжнародному конкурсі Artero grooming slam в Барселоні – це одна із ініціатив Української Асоціації Грумерів “Сузір’я”. Кількість учасників – майже 400 топ-майстрів із різних країн.
Запросити та забезпечити участь у заході – мотиваційна частина нашої діяльності та бонус грумерам, які підтримують Асоціацію у розвитку. Для нас така участь у постпандемічний період – це вже досягнення, хороша підготовка та досвід напередодні Чемпіонату світу з грумінгу.
Наші результати:
1. Олександра Попова отримала срібло в класі чемпіонів. Пуделі (той- та середній)
2. Учасники отримали відповідну оцінку своїх робіт:
• отримали чек-лист рекомендацій від суддів – найбільших професіоналів галузі, неперевершених експертів;
• почули коментарі роботи від майстрів, які побудували шалену кар’єру в грумінг-сфері;
• поповнили скарбничку свого досвіду професійних вивертів;
• прокачали скіли.
Дякуємо Artero за високо-професійну організацію, за час та велику увагу до нас! Ми отримали кураж, емоції, нові ідеї та сили! А головне – хорошу оцінку своїх робіт від експертів. Рухаємося далі!
Це – неймовірно високі досягнення Української асоціації грумерів, експертної, професійної та високо-кваліфікованої платформи грумінг-індустрії України.
Були раді усіх бачити! Дякуємо усім за глобальну підтримку, піднесення до небес – це безцінно! Дякуємо суддям за натхнення! Всіх учасників – з причастністю! Вітаємо переможців! Любимо Вас усіх! До нових зустрічей!