«Сузір’я» – масштабуємо любов!

Соціальні проєкти – це невід’ємна частина щоденної роботи компанії «Сузір’я». З кожним роком у компанії зростають не тільки економічні показники, а й зміцнюється соціальна свідомість.

Дуже хочемо розказати про наші ініціативи, а можливо, надихнути і вас частіше робити добрі справи.

Упродовж останніх 2 двох років ми йдемо шляхом благодійності разом з Happy Paw. Колеги з фонду знають усі потреби притулків та хвостиків, які в них живуть. Коли виникає необхідність у препаратах для обробки тварин від бліх і гельмінтів, ми завжди поспішаємо на допомогу разом з ProVET. Щоби життя котиків було комфортніше, наш бренд «Природа» надає спальні місця, дряпки та миски.

Інформаційною підтримкою в соцмережах ми заохочуємо забирати улюбленців із притулків у родини. Разом з Happy Paw наша компанія продовжує ініціативу «Здоровий старт» – це маленька скарбничка з різноманітними корисними продуктами від брендів: Savory, GimCat, 8in1, ProVET, Природа. Такий подарунок отримує кожен новий власник котика чи песика – людина з добрим серцем, яка готова ділитися своєю любов’ю та сім’єю, обираючи вірного друга з притулків України.

Цього року наша компанія взяла під опіку Курахівське товариство захисту тварин, тепер ми повністю забезпечуватимемо раціон чотирилапих кормами Brit для собак та Savory для котів.

А нещодавно ми познайомились із молодою та дуже близькою нам по духу командую GladPet з Харкова. Це онлайн-ресурс з адопціі (прилаштування) бездомних тварин у люблячі сім’ї. Разом ми розробили крутезні коробочки-сюрпризи для нових власників хвостатих, які обрали собі вірного друга на сайті з першого погляду! Але це поки що між нами, домовились? На те він і сюрприз.

Вірити в дива — це чудово, а ще краще створювати їх своїми руками!

Масштабуємо любов разом із нами!