Перша новина SUZIRIA після початку війни

Любі друзі та партнери!

Як ви знаєте, уже 20 днів на території України йде війна, яку росія назвала «спецоперацією по звільненню народу України від нацизму». Головні міста України та стратегічні об’єкти постійно зазнають авіаударів та обстрілів.

Тому питання безпеки наших співробітників і їхня евакуація стали одними із найпріоритетніших у перші дні після початку повномасштабної війни.

Наш головний офіс і склад досі знаходяться в найгарячіших точках ведення бойових дій, адже Харків став одним із форт-постів протистояння нападам окупантів. За 19 днів війни багато міст України зазнали руйнування та тисяч смертей цивільного населення.

Наразі компанія пристосовується до нової реальності й активно працює над перезапуском роботи. Уже зараз два склади працюють у режимі самовивозу.

Підписані контракти з двома складами на Західній Україні й ми продовжуємо пошук нових приміщень для релокації. Корми для улюбленців належать до “списку 2309” — це товари критичного імпорту. Й ми вже готуємо машини в нові склади.

55 магазинів мережі MasterZoo, які розташовані в відносно безпечних містах, поновили роботу.

У березні ведеться активний перезапуск інтернет-магазина для обслуговування клієнтів Західної України.

Не дивлячись на обмежений доступ до складів, за 10 днів ми роздали 3 500 кг кормів допомоги притулкам.

Здійснюється підтримка ЗСУ. Частина співробітників компанії залучена до волонтерства.

Ми вдячні нашим друзям та партнерам за підтримку та емпатію в ці скрутні часи. Ви дуже багато зробили для нас, наших співробітників та їхніх родин. Ці вчинки заслуговують на окрему розповідь, яку ми опублікуємо найближчим часом.

Компанія адаптується працювати в новому форматі. Ми будемо вас тримати в курсі останніх новин про воєнні дії. Ми віримо в ЗСУ та любимо наших чотирилапих клієнтів! Усе буде Україна!