GlobalPETS Forum 2022

Цього тижня Suziria, разом із компаніями Collar та Kormotech, приймають участь в одній із найважливіших подій у світовому зообізнесі – GlobalPETS Forum.

Особливість цьогорічної події не тільки в тому, що це перший off-line форум після обмежень COVID-19, це, також, вперше, коли українські компанії беруть участь виключно жіночим складом. GlobalPETS Forum відвідають 170 учасників із Європи та США. Вплив воєнних подій в Україні очевидний не тільки на стендах компаній, але й у ділових, і навіть особистих питаннях, які учасники обговорюють під час зустрічей. Ми відчуваємо потужну підтримку та солідарність від організаторів, друзів і партнерів, за що особливо вдячні організаторам.

Традиційно GlobalPETS Forum присвячений трендам та інноваціям. Цього року одна із головних тем – майбутнє для ритейлу: споживчі тренди, технології. Для представників з нашої країни – це нагода заявити про себе в діловому контексті та пошук нових можливостей для бізнесу, які зараз критично необхідні для підтримки основного бізнесу в Україні.