Благодійна підтримка домашніх улюбленців

Війна стала горем для всіх, та найтяжче прийшлося тим, хто повністю залежить від чужої турботи, наприклад, домашнім улюбленцям.

Харків – серце нашої компанії та основне місце розташування логістичних ресурсів – з першого дня війни був гарячою точкою. Але ми розуміли, що корми є життєво необхідним продуктом, тому сконцентрували всі зусилля, щоб доступні залишки кормів було передано чотирилапим, які потерпають від війни. Для цього наша команда почало тісно співпрацювати з волонтерами і благодійними організаціями. Поступово кількість і тих, й інших збільшувалася. Зараз це 44 волонтери та 14 благодійних організацій і фондів. Також ми підтримуємо кормом КСУ, «Будинок природи» в Києві та Кінологічну мисливську організацію.

Значно розширилася й географія нашої благодійної діяльності, нині це вже 10 областей. Компанія  «Сузір’я» за 82 дні війни передала волонтерам і благодійним організаціям 29 тонн кормів, антипаразитарні препарати й засоби для догляду.

Якщо ви займається благодійною справою – волонтерите, маєте притулок для тварин – та потребуєте допомоги з кормами для улюбленців, телефонуйте нам на номер гарячої лінії: 0 800 21 82 99

Якщо волонтерська допомога потрібна особисто вашим чотирилапим, звертайтеся до наших партнерів із благодійності: GladPet, Art Marks Digital-Agency, Ліга допомоги тваринам, Happy Paw.

Турбуйтеся про своїх улюбленців, ми вам у цьому допоможемо!