Anido 2022

Команда Suziria представила найкращі українські зообренди на профільній виставці Anido, яка відбулася 5-6 вересня в м. Кортрейк, Бельгія. Це міжнародна виставка для країн Бенілюкс та північного регіону Франції. Понад 120 експонентів і 500 брендів транслювали тут інноваційні тенденції ринку товарів для тварин. Більшість учасників – міжнародні виробники та ритейлери. Серед них були й наші партнери (компанія VAFO та компанія Trixie), і бренди виробництва UnitedPetFood, і добре відомі українцям Savic, Acana, Verselelaga, Edgar & Cooper, JBL.

Щоб познайомити світ із новітніми досягненнями зооіндустрії, виставка розмістилася на площі, яка дорівнює двом повноцінним виставковим павільйонам Нюрнберга.

На стенді Suziria ми презентували основні бренди — Savory, Special One, ProVET, Pet Fashion Active. Якість і любов, що є головними критеріями всіх наших продуктів, відобразилися багатьма схвальними відгуками від гостей стенду.

Якими враженнями нам би хотілося поділитися після участі в цій події?

Потрібно сказати, що свідомість людей щодо довкілля змінилася остаточно й гуманізація та sustainability вже перестали бути трендами, а стали обов’язковою, очікуваною базою від виробників, тому екологічність упаковки є дуже важливою.

Також варто відмітити нереальне різноманіття та інновації в аксесуарній групі: іграшки, амуніція, одяг. Дуже багато було учасників-грумерів і продуктів для їхньої професійної діяльності. Був присутній великий асортимент веганських кормів для собак і продуктів із коноплею. Вразив високий рівень організації самих стендів.

Ми з гордістю представили нашу країну та вчергове продемонстрували, що незважаючи на складнощі, пов’язані з війною,  Suziria продовжує працювати з величезним завзяттям, відданістю та любов’ю до всіх домашніх улюбленців.