Пишаємось:

Ми працюємо разом, пліч-о-пліч багато років і вже давно перестали вважати себе просто «співробітниками»: ми – команда «Сузір’я»!
І ми пишаємося цим та бажаємо поділитися із Вами нашими досягненнями.

Перемога футбольної команди "Сузір'я" у 7-й лізі Харкова з міні-футболу
Вітаємо нашу футбольну команду МФК "Сузір'я" з перемогою у 7-ій лізі Харкова з міні футболу! 1.12.2019 р. наші футболісти у фінальному матчі здобули перемогу по пенальті над командою "КлубНічка" з рахунком 4:3.
Забіг команди Сузір'я у міжнародному марафоні AVANTAZH KHARKIV
15 квітня 2019 р. відбувся 6-й Харківський міжнародний марафон AVANTAZH KHARKIV. Вітаємо співробітників компанії «Сузір’я», які взяли учать у цьому заході і вдало подолали свої дистанції! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Перемога Української збірної з грумінгу на чемпіонаті «Groomania-2019» в Бельгії
28-29 вересня 2019 р. в Бельгії (м. Кортрейк) проводився щорічний міжнародний конкурс грумерів «Groomania-2019», організатором якого виступає компанія «Transgroom». Groomania - це найграндіозніший професійний захід індустрії грумінгу в Європі. В 2019 році в ньому традиційно приймала участь збірна команда грумерів від України, показавши відмінний результат! Переможець в номінації «Командне змагання» – Українська збірна команда грумерів. Це новий надвисокий рівень професіоналізму та нові можливості для развитку грумінгу в Україні. Вітаємо наших грумерів з блискучою перемогою!
Пишаємось нашими рекордами!
2015 рік приніс нам 2 національні рекорди України! Під час проведення акваріумних виставок в Аквастудії ZooLand було зафіксовано: 1) найбільшу кількість різновидних риб серед харацинових та живородних на одній виставці 2) найбільшу кількість різновидів кольчужних і панцирних сомів на одній виставці Рекорди були встановлені в номінації "Жива планета" і зафіксовані Національним Реєстром Рекордів