Співпраця для Розплідників:

Запрошуємо до співпраці професійних заводчиків і розплідники, що займаються розведенням собак або котів. Ми пропонуємо Вам вигідні умови, широкий асортимент та інформаційну підтримку.
Здоров’я тварин вимагає якісного харчування та зусиль з боку співробітників розплідників. Купити корм для розплідника шиншил, кішок, собак та інших видів тварин можна у перевірених постачальників. Серед переваг ретельно підібраних кормів виділяються: відсутність алергічних реакцій, забезпечення здоров’я вовни. Також це забезпечує активну життєдіяльність тварин протягом багатьох років. Сухий корм для розплідників можуть замовити професійні заводчики, які працюють з породистими видами тварин. Вони практично не зустрічаються без нагляду на вулиці.

bird

Умови співпраці для розплідників і заводчиків тварин

Серед умов співпраці з компанією «Сузір’я» слід виділити:

 • спеціальна ціна на всю продукцію, яка включає не тільки корми, а й наповнювачі, миски, клітини різних розмірів (для транспортування невеликих звіряток);
 • гарантія конфіденційності заводчика;
 • необхідно розмістити партнерське посилання з нашою продукцією на сайті розплідника в відповідному розділі. Не забудьте відкрити URL для швидкої індексації пошуковими системами.

Весь корм для розплідника собак в Україні можна отримати за вигідною вартості відразу після реєстрації на сайті. Додатково придбати засоби по догляду за тваринами. Їх знайти досить складно через специфіку виробництва для кожного виду. Спеціальні шампуні, вітаміни будуть в розпорядженні пункту розведення. Як бачите умови роботи для розплідників собак та інших тварин не так суворі.

Як почати співпрацю з постачальником Suziria

Створення особистого кабінету потребують вказівки і подачі копії свідоцтва розплідника. Обов’язково вказати такі відомості:

 1. повне ім’я власника закладу;
 2. контактні дані (номер телефону, електронна пошта);
 3. назва розплідника;
 4. адреса організації;
 5. необхідну кількість продукції.

Далі можна заходити під відповідним ім’ям користувача, яке буде доступно по завершенню реєстрації. Оформлення замовлень під логіном дозволить отримувати товари зі знижками. Постійна співпраця з постачальником Сузір’я підходить для тих, хто тільки починає роботу і тих, хто давно займається розведенням собак, кішок незалежно від породи, адже корми для розплідників завжди проблемне питання.

Переваги роботи з дистриб’ютором Сузір’я

Переваги співпраці з компанією «Сузір’я» включають:

 • наявність актуальних і найбільш затребуваних зоотоварів;
 • гарантія високої якості кожної партії продукції;
 • перед тим як купити товари для розплідників тварин, можна проконсультуватися з нашим фахівцем по кожному типу продукції;
 • оперативна доставка вантажу;
 • доступність зразків продукції для тих, хто бажає випробувати її, щоб пізніше зупинитися на одному варіанті;
 • реклама потомства із зазначенням того, що тварини вигодувані саме нашою продукцією.

Замовити корм для розплідника кішок і преміум корми для розплідників собак, а також для інших тварин можна незалежно від місця вашого перебування. Доставка здійснюється відповідною службою в стислі терміни з дотриманням всіх норм транспортування для збереження кормів та інших виробів в товарному вигляді.
Для отримання детальної інформації з питань співпраці, зверніться, будь-ласка, до менеджера, який працює з Вашим регіоном:

Менеджери з продажу:
Центральний регіон:
Андрій Король
Київська, Житомирська, Чернігівська обл.
Пн. – Пт.: с 9:00 до 18:00
Сб. – Нд.: вихідний
Україна:
Вероніка Чистякова
Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Херсонська обл.


Пн. – Пт.: с 9:00 до 18:00
Сб. – Нд.: вихідний
Україна:
Євген Саврук
Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька обл.
Пн. – Пт.: с 9:00 до 18:00
Сб. – Нд.: вихідний