Корм для котів і собак із суперфудами. Модний тренд чи корисна новинка?

Доглянута шерсть і здорова шкіра – це не тільки результат кропіткої праці вправного грумера, але й щоденна турбота власника. Адже найбільший вплив на здоров’я та зовнішній вигляд улюбленця має його харчування.

Незамінні амінокислоти, повноцінні протеїни із м’язових тканин, цінні тваринні олії, та біологічно відповідна комбінація поживних речовин – це основа здоров’я кожного із хвостиків. Багато виробників промислових кормів дотримуються вивірених роками концепцій. Сьогодні, ми хочемо розказати вам про революційну лінійку в харчуванні наших улюблених котів і собак. Турбота про красу, антивіковий ефект, довге та щасливе життя разом із новим брендом – Savory.

Які ж властивості кормів Savory гарантують такий результат? Про це нам розкаже спеціаліст із харчування та догляду за домашніми улюбленцями – Дарина Онищенко.

Одна з особливостей кормів Savory – присутність у рецептурі суперфудів.

Ця концепція прийшла до нас із культури здорового харчування людей. Суперфуди – це рослинні компоненти. Вони мають у своєму складі дуже високу концентрацію корисних речовин, при невеликій енергетичній поживності. Тому, додавання навіть невеличкої кількості цих високоцінних компонентів, дає можливість значно підвищити користь харчування, не порушуючи баланс білків жирів і вуглеводів.

Давайте розберемося, які саме компоненти додаються в корми Savory, та як вони сприяють гарному вигляду наших підопічних.

  • Насіння чіа. Ця рослина вважалася джерелом здоров’я та краси ще в давніх ацтеків, але після колонізації Америки іспанськими конкістадорами, про неї забули на довгих 500 років. Цінний білок цього насіння зміцнює імунітет, дарує життєву енергію для організму. У складі насіння – комбінація Омега-3 та Омега-6 жирних кислот. Ці компоненти живлять шкіру й шерсть додаючи їм привабливості, підтримують роботу серця, нормалізують вагу.
  • Насіння кіноа. Насамперед, це повноцінний білок, який містить у своєму складі дев’ять незамінних амінокислот, вони допомагають регулювати правильний обмін речовин наших вихованців. Низький глікемічний індекс дасть можливість улюбленцям зі схильністю або уже хворим на цукровий діабет, отримувати велику кількість цінних речовин, без ризику зміни рівня цукру в крові. Багате на залізо насіння кіноа покращує транспортування кисню організмом, рівномірно живить не тільки внутрішні органи, але і шкіру улюбленця.
  • Виноградні кісточки допомагають очищувати організм, за допомогою ефекту детоксикації. Незасвоєні білки, продукти життєдіяльності мікробів або гельмінтів отруюють організм не менше, ніж будь-які зовнішні токсини. Це погано впливає не лише на загальне самопочуття, але й на зовнішній вигляд вихованця. Детоксикація сприяє підтриманні нормального обміну речовин і робить чотирилапих ще гарнішими.
  • Юка Шидигера. Цей суперфуд давно став незамінним і вірним супутником кормів для котів, але було вирішено додавати його і у формули Savory для собак. Адже процес виведення токсинів потрібен не тільки нашим Мурчикам. За рахунок чого ж відбувається контроль запаху фекалій? Шляхом виведення та зв’язування токсичних залишків неперетравлених речовин із кишківника. Юка Шидигера сприяє контролю запаху випорожнень і нашим маленьким собачкам, котрі ходять на пелюшку. Бо, чим більший вміст м’яса в кормі, тим сильніше буде запах на виході. А Savory, окрім борошна із м’язових тканин, має ще й високий вміст свіжого м’яса.
  • Меліса лікарська. Ця рослина відома вам своїми заспокійливими властивостями. Чому це важливо? Насамперед, стресові фактори послаблюють імунітет улюбленців. Вислів «Усі хвороби від нервів» має не аби яке значення і для вихованців. Стрес може супроводжуватися розладами травлення, особливо в малих порід собак. Є породи схильні й до епілептичних припадків, що у свою чергу також провокує стрес. Для котиків теж причин для стресу вистачає – почистити вушка, підстригти кігті, причесатися, розплутати ковтуни, подорож до ветеринара, перетримка на період відпустки господаря, нові люди або улюбленці в домі. А все це – згубна дія не тільки на нервову систему, але й на захисні сили організму. Проте не думайте, що від корму із мелісою ваш кіт чи песик стане млявим та апатичним. Рослинні компоненти мають накопичувальний ефект, і, досягаючи пікової концентрації в організмі, будуть лише підтримувати нервову систему, без седативного ефекту.
  • Розмарин. В першу чергу, він допомагає регенерувати клітини печінки. Це, як і нирки, наш природній фільтр для багатьох речовин, котрі проходять через організм улюбленця. Стан печінки прямо відображає опірні сили організму та загальне самопочуття. Розмарин сприяє детоксикації – виведенню шкідливих речовин, трішечки розвантажуючи печінку.
  • Куркума. Цей суперфуд зменшує запалення, та має антибактеріальний ефект. Яким чином це стосується шкіри та шерсті? Перш за все варто пам’ятати, що шкіра – найбільший орган, основна функція якого – захисна. Кожного разу, коли наш улюбленець іде на прогулянку шкіра потужно працює. Сніг чи дощ, бруд, слина інших собак, яка потрапляє під час гри – усе це небезпечні джерела бактерій та мікроорганізмів. Коли імунітет міцний, ці чинники не створюють загрозу, але в моменти ослаблення чи одужання, гормональних сплесків (тічка, вагітність), у демісезонний період захисні сили слабшають. Тоді в найдрібніших пошкодженнях шкіри може виникнути запалення. Тут вступає до боротьби наш суперфуд. Куркума пришвидшує регенерацію та одужання.
  • Гвоздика. Антимікробна, антибактеріальна, та протигрибкова складова. У комбінації із куркумою, вони підсилюють дію одне одного й допомагають як найшвидше позбутись шкірних проблем у комплексі із призначеним лікуванням.
  • Цедра цитрусових. З усіх частин фруктів саме цедра має найвищу концентрацію вітаміну С. Насамперед, цей вітамін зміцнює захисні сили організму, імунітет і покращує загальне самопочуття. Не варто забувати, що він також допомагає активувати вироблення колагену, який відповідає за еластичність тканин.

Як Ви бачите, навіть невелика кількість добірних елементів корму може мати колосальний вплив не тільки на загальне самопочуття улюбленця, але й допомагати у вирішенні проблем шкіри та шерсті. Адже здоров’я починається зсередини. Біологічно відповідне збалансоване харчування – перший крок на шляху до краси та гармонії.

Сухі та вологі раціони Savory шукайте на поличках зоомагазинів, чи замовляйте на сайті – https://savory.pet/

Leave a Reply

Ви можете вiйти за допомогою Facebook