Елегантний вигляд – найретельніший догляд

Довга блискуча і доглянута шерсть, що переливається на сонці та випромінює здоров’я – чи це не мрія кожного господаря афганської борзої, мальтійської болонки, йоркширського тер’єра? Щоб пишатися своїм довгошерстим улюбленцем необхідно навчитись правильно доглядати за ним. Частіш за все, такі породи регулярні гості грумінг-салонів. Проте, господарям варто пам’ятати, що чітко злагоджені дії між домашнім доглядом і професійним грумінгом – запорука неперевершеного вигляду песика. 

Про що не варто забувати господарям довгошерстих порід розкаже продакт-менеджер компанії «Сузір’я», спеціаліст з догляду за домашніми тваринами – Дарина Кривоносенко. 

      1.Кожен день починайте із гребінця

Ми з вами починаємо день із причісування, те ж саме потрібно робити із улюбленцем. Розчісування гребінцем, чи пуходеркою допоможуть розділити та розгладити шерсть, а також розібрати пасма що звалюються, аби уникнути ковтунів. У цій справі чудово допоможуть спреї для розчісування. Масажною щіточкою розчісуємо улюбленця – стимуляція волосяних цибулин покращує кровообіг, та мінімізує випадіння волосся.

      2. Пам’ятайте про шампунь і кондиціонер

Професійну косметику слід обирати за типом шерсті. Вона допоможе підживити шерсть, позбавить небажаної хвилястості. Кондиціонер пом’якшить та полегшить розчісування.

      3. Користуйтеся феном

Дуже важливо – шерсть собаки не повинна сохнути самостійно після купання, це негативно відіб’ється на її вигляді, хоч яким би чудовим засобом для купання Ви не користувалися. Сушити шерсть потрібно за допомогою фену та під контролем пуходерки – ми одразу прочісуємо улюбленця, щоб уникнути сплутування та зайвого розпушування. Також не забувайте про спреї, котрі можна використовувати на вологій шерсті для полегшення розчісування, живлення, та догляду.  

     4. Зав’язуйте хвостики 

Топ-кноти – невід’ємна складова маленьких представників довгошерстих порід, таких як Ши-Тцу, Йоркширський тер’єр, Мальтійська болонка. Як тільки шерсть малечі досягне певної довжини, слід прибирати її з очей, зав’язавши спеціальний хвостик. Чим раніше Ви привчите собачку до цієї процедури, тим краще. Радимо запастись пакетом спеціальних резиночок для топ-кнотів, бо коли настає час перев’язати хвостик, резиночку варто перерізати, це набагато простіше, ніж намагатися розплутати шерсть.

Leave a Reply

Ви можете вiйти за допомогою Facebook