Об’ємна “хмаринка” у вашому домі

Пухкенький об’ємний шпіц, або чарівний велетень тібетський мастиф – їх чарівні шубки приковують увагу будь кого. Не секрет, що для того, щоб такі красені мали ефектний вигляд, за ними потрібно правильно доглядати, бо саме шерсть – їх головна гордість.

Чи знали ви, що таких песиків не можна вичісувати, видаляти підшерсток і тим більше стригти машинкою? Це може надовго зіпсувати шерсть, і нема гарантій, що вона відновиться

Краще за все, таку кропітку роботу довірити досвідченому грумеру, а як підтримувати красу хмаринки між відвідуванням салону підкаже наш спеціаліст з догляду за домашніми тваринами – Дарина Кривоносенко:

  1. Для купання таких порід, краще за все, використовувати професійні шампуні для об’ємного типу шерсті. Вони надають текстуру, допомагають розкрити весь її потенціал, а використання кондиціонера підживлює шерсть.
  2. Ні в якому разі не дозволяйте улюбленцю висихати самостійно. Сушити його треба за допомогою фену, до цих процедур краще привчати змалку, а після сушки частувати ласощами, щоб песик швидше звик. Можна користуватися спеціальними спреями для розчісування, котрі дозволені для використання на вологій шерсті, та використовувати пуходерку. Таким чином, Ви допоможете повітрю добратися до кожної шерстинки, і після сушки буде помітний об’єм.
  3. При бажанні, або ж, якщо плануєте покрасуватись із песиком,  можна зафіксувати результат спеціальним лаком, але користуватись їм кожного дня не можна. Залишки засобу для стайлінгу потім легко змивати суперочищуючим шампунем.
  4. Видалення підшерстку для таких порід не коректне, проте усі вони також періодично линяють. Для вичісування краще використовувати гребінець, або пуходерку із довгими зубчиками. Якщо ви будете проводити цю процедуру двічі на тиждень, то зможете ефективно позбавляти песика відмерлого підшерстку, а остьова шерсть залишиться не ушкодженою. Якщо собака має породну стрижку із заокругленими лініями, використання пуходерок Yento із частими зубчиками дозволить уникати ліній розділення шерсті під час розчісування, і ефектну архітектуру буде збережено.

Ваша увага, та турбота обов’язково відіб’ється у чарівному образі собачки-хмаринки.

Leave a Reply

Ви можете вiйти за допомогою Facebook