Прикрасьте свою оселю акваріумом

Домашні акваріуми привертають увагу й особливо гарно виглядають у житлових кімнатах. Це більше, ніж просто місце існування для риб та інших підводних істот. Привабливий акваріум, адаптований до зовнішнього вигляду вашої вітальні, прикрасить інтер’єр і змусить замислитися відвідувачів. Також акваріуми випромінюють відчуття спокою, створюючи гостинну затишну атмосферу. Є багато способів оформити акваріум і зробити його улюбленим, якісним і сучасним доповненням вашого будинку.

Переваги акваріумів для вітальні

Як згадувалося вище, є багато способів встановити акваріум і вбудувати його в дизайн свого будинку. Дайте волю своїй творчості — незалежно від того, зосереджується ви на формі акваріума, рослинах, освітленні, каменях або скульптурах, це ваш шанс продемонструвати свій особистий стиль. Установка акваріума може стати дійсно радісним заняттям.

Акваріуми — це захоплююче видовище, яке допоможе покращити вашу концентрацію і спонукає розслабитися після напруженого дня. Також вони мають заспокійливу дію. Доглянутий і функціонуючий акваріум прикрасить будь-яку кімнату й надасть їй особливого шарму.

Дизайн вашого акваріума

Хоча ви, звичайно, можете вільно проектувати й налаштовувати на власний розсуд свій акваріум, є два основні стилі на вибір: художній або природний вигляд. Природний – прагне максимально точно відтворити середовище проживання водних істот. Якщо ви зупинитеся на  цьому варіанті, то  будете використовувати світлий або темний гравій і справжні рослини, а також дерево й каміння, щоб домогтися бажаного результату.

Художній дизайн акваріумів дуже строкатий. Залежно від вашого смаку, ви можете використовувати гравій оранжевого або синього кольору. Тут зазвичай використовуються штучні рослини найрізноманітніших кольорів. Ви можете додати вражаючі скульптури, підводний замок або затонулий піратський корабель. Ви навіть можете пограти з освітленням, додавши світлодіоди з колірними ефектами й контрастами. Відповідну шафу-підставку в сучасному дизайні — ідеальне місце для зберігання вашої техніки. Однак вам потрібно переконатися, що ваша підставка міцна і вона не перекинеться та витримає вагу акваріума.

Природно, що в його оформленні важливу роль відіграють рибки, які будуть жити в акваріумі. Ви можете заповнити свій акваріум великими або дрібними мешканцями, одноколірними або різноколірними рибками і тримати їх групами, парами або поодинці, залежно від їх соціальної поведінки і вимог. Одна річ, яку ви не маєте забувати під час облаштування й оздоблення акваріума, — це те, що це помешкання для ваших риб, і їх потреби понад усе.

Підібрати відповідне місце для сучасного акваріума

Встановлюючи акваріум у своєму будинку дуже важливо вибрати місце, яке допоможе йому виділитися. Залежно від того, скільки у вас місця і який розмір вашого акваріума, ви можете дозволити йому стояти вільно, використовувати його для поділу кімнати або інтегрувати в стіни й меблі. Акваріуми бувають круглої, квадратної і прямокутної форми та різних розмірів, щоб допомогти вам найкращим чином використовувати наявний простір і відповідати вашому особистому стилю.

Мабуть, найбільш традиційний варіант — квадратний акваріум, встановлений у вітальні. З правильними ефектами, такими як цікава скеля або підводний замок, навіть цей класичний варіант може відмінно виглядати й додати привабливості вашій оселі. Якщо у вас є спеціальний куточок для читання або відпочинку, невеликий акваріум може посилити заспокійливий ефект і дозволити вашим думкам плисти за течією, поки ви спостерігаєте за підводним світом.

Звичайно, акваріум, який стоїть окремо, приверне ще більше уваги. Ви зможете подивитися на нього з усіх боків, ще краще помилуватися рибами та іншими водними мешканцями. Як варіант, ви можете використовувати акваріум, щоби відокремити житловий простір. Таким елегантним способом можна розділити відкритий житловий простір на обідню зону/кухню і вітальню. Цей варіант стає все популярнішим у сучасному інтер’єрі.

Навіть якщо вам не потрібен окремий акваріум або вам не вистачає місця, є багато способів зробити акваріум частиною кімнати. Вбудовані акваріуми — дуже стильний варіант: ви можете встановити свій акваріум на стінці у вітальні або на книжковій полиці чи втопити в стіні. Останній варіант створює сучасний і вражаючий вид, особливо, якщо акваріум видно з двох кімнат. Маючи безліч різних варіантів дизайну, акваріуми стають усе популярнішими в сучасних інтер’єрах.

Leave a Reply

Ви можете вiйти за допомогою Facebook