Що робити, якщо котику неможливо дати таблетку?

Ця проблема дуже розповсюджена серед власників, що піклуються про мурчиків. Як бути в такому випадку? З цим питанням ми звернулися до Дарини Кривоносенко – фахівця з харчування та догляду за домашніми тваринами. 

Ось її поради:

Навіть якщо пухнастому теоретично можна розкрити рота і помістити таблетку на корінь язика для заковтування, більшість господарів просто не хочуть цього робити, бо вважають, що насильницькі методи лікування, або вітамінізації зашкодять їхнім ніжним стосункам і котик почне вередувати, а хазяїн втратить статус «друга». З точки зору зоопсихології це не зовсім так, проте, зараз ринок зоотоварів настільки розвинувся, що ми можемо запропонувати багато корисного для пухнастих і це не матиме нічого спільного із насильницьким годуванням нутритивними добавками. До того ж, обрати такий «лагідний засіб» можна для будь-якої ситуації. 

  1. Профілактика та лікування глистів. 

Ми звикли до того, що антигельмінтики у більшості мають таблетовану форму. Для котиків є два альтернативні варіанти. Смачна суспензія “Празистоп” – її можна випоювати із зручної туби-шприца, або додати у невеличку кількість ласого паштету. Але, навіть якщо вам не вдалося надурити котика, є ще один варіант не пов’язаний із оральним прийомом – краплі на холку “Профендер”. Протягом доби препарат всмоктується, потрапляючи до кров’яного русла, допомагає позбавитися від усіх гельмінтів. Ідеальний варіант для вередливих котиків та вразливих хазяїв.

  • Вітаміни та мінерали. 

Якщо у котика проблеми із травленням, неповноцінне харчування, проблеми із сечовивідними шляхами, виведенням шерсті, котик ще росте, або вже старіє – пропонуємо спробувати смачненькі пасти від GimCat. Більшість котиків із задоволенням ласує цими вітамінами, адже для їх приготування використовуються лише свіжі та смачні інгредієнти. Пасти можна давати котикам незалежно від віку, породи та типу харчування. Пухнасті, що мають проблеми із зубками, оцінять м’яку текстуру. Пасти дуже легко дозувати для будь-якої ваги.

Коли котику потрібна більш активна та концентрована вітамінізація на допомогу прийде ТМ Canina. Canivita  – мультивітамінний тонік, приємний на смак і починає всмоктуватися вже у ротовій порожнині. Ідеальний варіант для післяопераційного та реабілітаційного періоду одужання, для кішечок після пологів і для слабких та старіючих нявчиків.

Energy Gel – смачний препарат у формі рідини, котрий допоможе слабким котикам відновити тонус організму, підняти імунітет, та поліпшити апетит. Він потрібен й тим кошенятам, котрі слабші за своїх братиків та сестричок, щоб наздогнати їх у рості та розвитку. З досвіду заводчиків та фелінологів – Energy Gel неймовірно смакує, отож кошенятка готові злизувати його прямісінько із пляшечки.

  • Заспокійливі засоби

Коли котик дуже стресує, наприклад, після переїзду, а ви хочете підтримати його і пришвидшити настання спокою – Calming Spray від Natures Miracle. Спрей потрібно розпилювати на всі поверхні навколо пухнастого: меблі, будиночок, дряпку, іграшки й інші місця, де котик проводить свій вільний час. Завдяки феромонам та екстрактам заспокійливих рослин, антидепресивний ефект настає швидше. Спрей незамінний під час подорожей, та візитів до ветеринара або грумера. В комплексі із пастою ви отримаєте швидкий та стійкий заспокійливий ефект.

Як бачимо, є дуже багато альтернативних товарів, котрі не мають нічого спільного із насильницькими методами застосування. Звернувшись до цих варіантів, ви збережете дружні відносини із хвостиком і зможете надати йому все необхідне.

Leave a Reply

Ви можете вiйти за допомогою Facebook