Як посилити забарвлення ставкових риб?

Насичені кольори ставкових рибок завжди приваблюють погляди завдяки контрастності з блакитною водою та зеленими рослинами. Кольорові коі та золоті рибки-комети зачаровують своїми барвами та цікавою поведінкою. Звісно, ми хочемо, щоб яскравість і насиченість кольорів завжди була присутня в наших ставкових рибок. Та як цього досягти?

Нам підкаже зооінженер, продакт-менеджер компанії «Сузір’я» – Олександр Левченко

 Головними умовами є створення необхідних сприятливих умов щодо утримання та годівлі риб повноцінними високоякісними кормами.

       Яскравість риб залежить від кількості клітин-хроматофорів та наявності в них самих пігментів. Насамперед, це пов’язано з генетичними чинниками, які вдосконалюються за певний період селекційної роботи. Різноманітність кольорів ставкових риб обумовлюється наявністю червоних, жовтих, чорних та сріблястих пігментів. При їх поєднанні в залежності від шару розташування, ми можемо спостерігати різні відтінки кольорів.

       Каротиноїдні пігменти не синтезуються в організмі риб, тому повинні надходити з кормом. Коропи та золоті рибки їх добре засвоюють та трансформують у свої кольорові візерунки. Також каротиноїди приймають участь у основних біохімічних процесах, які пов’язані з ростом, правильним розвитком, позитивним впливом на імунну систему.

       У природному середовищі ці пігменти надходять в організм риб під час вживання в їжу водоростей, креветок, равликів та інших гідробіонтів. В штучно створених водоймах джерела таких пігментів можуть бути обмеженими, тому мають входити до складу кормів. Корм для посилення забарвлення повинен бути високої якості, адже пігменти мусять не тільки потрапити в організм, але й засвоїтися там з максимальною користю.

Прекрасну якість корму за доступною ціною пропонує компанія Tropical.

Корм Tropical KOI & GOLDFISH COLOR STICKS  – це плаваючі палички з вмістом натуральних каротиноїдів.  При регулярному годуванні, він підсилює червоні, оранжеві та жовті кольори у ставкових мешканців.

До складу корму входять зернові, рибні продукти, молюски, ракоподібні. Він містить всі необхідні вітаміни та мінерали.

Корм Tropical KOI & GOLDFISH COLOR STICKS можна запропонувати кої, золотим рибкам і деяким іншим короповим, що мешкають у садових ставках, також він підійде для годування золотих рибок, які живуть в акваріумах.

Вже через декілька тижнів застосування кормів Tetra для ставкових риб відбудеться помітне посилення природного забарвлення у водних жителів. Цей виробник піклується, щоби мешканці водойм одержували біологічно збалансоване харчування. Саме тому, корми Tetra містять всі життєво необхідні поживні речовини, мінерали, мікроелементи і вітаміни. Вони добре засвоюються, внаслідок чого у воду потрапляє менше відходів.

Отже, відповідний корм допоможе «розфарбувати» ставкових рибок!

Leave a Reply

Ви можете вiйти за допомогою Facebook